Zastosowanie

Elementy rurociągów dostarczane przez KönigCTA pracują w wymagających najwyższej jakości produktów warunkach przemysłu energetycznego (wysoka temperatura i wysokie ciśnienia), przemysłu chemicznego i petrochemicznego (media agresywne i trujące) oraz rafineriach i gazownictwie (media łatwopalne i wybuchowe).

Współpracujemy ze służbami utrzymania ruchu przy dostawach dla bieżących niewielkich remontów, jak również kompleksowej realizacja dużych projektów, które wymagają kombinacji odpowiednio wyposażonych magazynów i znakomitej współpracy z kwalifikowanymi producentami.

Czytaj więcej

Produkty

Na naszych składach posiadamy szeroki zakres rur i elementów rurociągowych według norm europejskich EN oraz według standardów amerykańskich ASTM i ANSI. Składowane produkty ze stali stopowych pracujących w krytycznych warunkach pochodzą wyłącznie od uznanych za najwyższą jakość producentów z Europy zachodniej.


Dostarczane rury, kształtki oraz kołnierze wykonane są ze stali przeznaczonej do pracy w wysokich temperaturach (tzw. stale kotłowe), do pracy przy wysokim ciśnieniu (stale o podwyższonej wytrzymałości), ze stali nierdzewnej i kwasoodpornej oraz stali służących do budowy rurociągow ropy i gazu.

Czytaj więcej

Kontakt

Siedziba firmy:
02-676 Warszawa
ul. Postępu 2

UWAGA: Nowe biuro

i adres korespondencyjny:

43-190 Mikołów,
ul. Żwirki i Wigury 49

tel.: +48 32 226 87 70
e-mail:

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Tak, wyrażam zgodę