Dlaczego warto postawić na kabinę prysznicową?

Dylemat związany z tym, czy zdecydować się na wannę czy też na prysznic, zazwyczaj dotyczy każdego, kto właśnie jest na etapie projektowania własnej łazienki. Z jednej strony trzeba wziąć pod uwagę posiadany metraż, ustawność wnętrza i rozłożenie poszczególnych elementów wyposażenia. Z drugiej strony istotne są też nasze preferencje. Czasem od razu wiemy, że w naszym przypadku najlepiej sprawdzi się prysznic i do takiego rozwiązania jesteśmy przyzwyczajeni. W dużych łazienkach i pokojach kąpielowych nie musimy wybierać- możemy z powodzeniem zainstalować zarówno wannę jak i kabinę prysznicową.

 

Rozwiązanie wprost idealne do małych łazienek?

 

Novellini to producent kabin prysznicowych oraz wanien, które dodatkowo są wzbogacone o hydromasaż. Dzięki temu rozwiązaniu nie ma znaczenia, na co się zdecydujemy- i tak zapewnimy sobie komfort i wysoki standard. Warto jednak zauważyć, że prysznic jest znacznie bardziej praktyczny w przypadku łazienek o mniejszym metrażu. Dlatego też w łazienkach, które nie są zbyt duże, wybiera się to rozwiązanie, a zaoszczędzoną przestrzeń można przeznaczyć na dodatkowe miejsce do przechowywania, albo też po to, aby móc w wygodny sposób zmieścić w łazience także pralkę. Prysznic jest też rozwiązaniem tańszym w eksploatacji, gdyż każdorazowa kąpiel w wannie zazwyczaj oznacza znacznie większe zużycie wody bieżącej.

 

Nowoczesna kabina dostosowana do potrzeb

 

Jej styl i charakter powinien być dopasowany do innych elementów wyposażenia i wykończenia łazienki. Możemy zdecydować się na rozwiązanie z brodzikiem lub bez, do określenia pozostaje także wybarwienie szyb. Przede wszystkim producent kabin Novellini daje nam możliwość wybierania z szyb o gładkiej strukturze, które są nowoczesne i praktyczne. Mogą być przezroczyste, lekko grafitowe, niebieskie, ale i brązowe- wszystko zależy od naszych upodobań. Producent kabin Novellini posiada szeroką gamę rozmiarów tak, aby można było odpowiednio dopasować produkt do posiadanej przez nas przestrzeni.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *